CO TU SIĘ ODKARDYNALA!

CO TU SIĘ ODKARDYNALA!
Nadchodzi XIV wiek i bynajmniej nie zanosi sie by miał on być usłany różami. Najboleśniej się o tym przekonali Capitolczycy, którzy zostali zdziesiątkowani na swojej własnej planecie. Nefaryta Saladyn przełamał Linię McBrighda i ruszył na podbój Marsa, przykrywając Czerwoną Planetę całunem zgliszczy. Wśród śmiałków, którzy stanęli bohatersko naprzeciw Algerotckiemu Czempionowi, był osławiony „Błękitny Rekin” Sanders. Wszyscy ci śmiałkowie równie bohatersko poszli w piach.
W nowe stulecie Jej Imperialana Światłość weszła z hukiem, albowiem ktoś nie zląkł się majestatu i wysadził w powietrze monarchinię wraz z połową Izby Lordów. Imperialczycy oskarżyli o zamach Cybertronic, ci jednak wszystkiemu zaprzeczają.
Timothy McGuire nie zaczekał na oficjalny wynik śledztwa i zebrał swoje Złote Lwy na akcję odwetową w mieście Cygnia. Nasz uroczy wąsacz ma zadatki na pierwszorzędnego zbrodniarza wojennego, albowiem mieszkańcy Cygni zostali dosłownie zmasakrowani. Zarówno mężczyźni, jak i starcy kobiety i dzieci. Cybertronic domaga się ukarania Imperialu na forum Kartelu, ale Kartel udaje że nie ma go akurat w domu.
Valerka, Watts, Yojimbo i Kaioh wyruszyli do Mrocznego Raju wesprzeć Hordy Półksiężyca w walkach z lokalną cytadelą i wpadli w ręce wojsk Starcide Imperium Igazi. Bohaterowie zostali uprowadzeni do ich stolicy zawanej Preatorą, gdzie Valerka użyła swoich uroków osobistych zdolności dyplomatycznych i przekonała autochtonów, że zamiast ich więzić, dużo bardziej opłaca im się nawiązać współpracę.
W mieście Edison trawają walki Capitolu z Cybertronikiem i Mishimą. Wieść gminna niesie, że 44-rta Spadochronowa odnalazła w mieście tajemnicze COŚ.
Żeby Capitolczykom nie było za kolorowo, to jeszcze sprzedajmy im drugą plombę – macie wuje Cytadelę Semai na biegunie północnym. Gdzie był Mitch Hunter kiedy Rohan San Dorado go potrzebowało?
Czy mówiłem już, że Sanders zginął?

Weterani Stref Wojny!
Wczoraj wieczorem Prodos/Archon opublikował swój najnowszy (niestety tym razem już nieoficjalny) dodatek do Warzone Ressurection. Jak widać przy tej okazji ruszyli do przodu z fabułą, co dla mnie osobiście jest super fajne, bo w końcu coś się dzieje! Poza tym dodatek zawiera również:

  • Fabularyzowane kampanie
  • Personas of Warzone – dodatek pozwalający na tworzenie własnych bohaterów.
  • Deniable Operations – skirmishowy wariant zasad, pozwalający na rozgrywanie szybkich potyczek z małą ilością modeli.
  • Dużo nowych jednostek dla każdej frakcji!
  • Pierwsze 6 rozdziałów opowiadań do Siege of the Citadel.

Jest to bardzo miły podarunek na otarcie łez po stracie oficjalnego wydawcy. Z PDFu aż wylewa się kontent i na pewno zapewni nam kupę rozrywki do czasu aż Warzone trafi pod inne skrzydła. Dokument jest do ściągnięcia z grupy warzonowej na Facebooku albo z Zasobów LCC.

Niech żyje Jej Imperialna Światł… a nie, czekaj…

Z poważaniem
Redaktor X-

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s